Muzeum KolínMuzeum KouřimMuzeum Český BrodSkanzen KouřimKostely kolínskaTvrz Hradenín
 • Letní tábory
 • Permanentní vstupenka

Tábory

Letní příměstský tábor

Tento typ tábora přivítají především zaměstnaní rodiče, kteří se nemohou o prázdninách svým dětem zcela věnovat. Všichni malí účastníci prožijí v muzeu týden plný tvořivosti, poučení a zábavy.

Nabízíme:

 • smysluplný program koncipovaný na metodě prožitkového učení plný výletů, her a interaktivní činnosti, jehož cílem je otevřít malým návštěvníkům naše muzeum a přiblížit jim naše město i naši historii zábavnou formou

 • důraz je kladen na netradiční didaktické metody, způsob prezentace ve srozumitelné rovině a přitažlivé zpracování, podstatné je zapojení více smyslů, vlastní obrazotvornosti a získávání emocionální zkušenosti

 • zaručujeme odborný dohled s profesionálními lektory


13. - 17. července 2020

"Za časů rytířů a králů" Veigertovský dům, Kolín

Středověk, to nejsou jen výsostné katedrály, mohutné hrady, urozené dámy a vznešení rytíři, je to i každodenní život v zahloubených domech na vesnici, nedostatek jídla či hygieny nebo nekonečné války mocných. Pojďme spolu nahlédnout za závoj času, vydejme se do dob dávno minulých. Středověk nás čeká!

 • Cílová skupina: děti ukončených 4. - 8. tříd
 • Kapacita: 20 dětí
 • Čas: 8:00 - 15:00 
 • Cena: 1.800,- Kč

Objednávky přijímáme do 21. června nebo do naplnění kapacity tábora. Pokud se do tohoto data nepřihlásí alespoň 15 dětí, nebude tábor realizován.

Volná místa: 16


10. - 14. srpna 2020

"Z pohádky do pohádky" Veigertovský dům, Kolín

Kdo by neměl rád pohádky. Svět bezbřehé fantazie, nadpřirozených postav, mluvících zvířat, krásných princezen a statečných mládenců. Svět, ve kterém je všechno možné a dobro vždy vítězí. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

 • Cílová skupina: děti ukončených 1. - 3. tříd
 • Kapacita: 20 dětí
 • Čas: 8:00 - 15:00
 • Cena: 1.800,- Kč

  Objednávky přijímáme do 12. července nebo do naplnění kapacity tábora. Pokud se do tohoto data nepřihlásí alespoň 15 dětí, nebude tábor realizován.

  Volná místa: 8


  Kontakt bohackova@muzeumkolin.cz,  mob.: 702 007 638.


    Bližší informace o programu nejsme v tuto chvíli bohužel schopni sdělit, tábory jsou ve fázi přípravy. Děkujeme za pochopení.
    Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme :-)


    Přihláška ke stažení zde...

     

    UPOZORNĚNÍ: Příměstský muzejní tábor je nutné uhradit HOTOVĚ na pokladně muzea (Karlovo  nám. 8, Kolín). Jiná varianta platby není možná! Děkujeme za pochopení.

    Muzeum dětem

    Motto: Dejme dětem do rukou nástroj kultury! :-)

    Sledujte nás také na facebooku:

    facebook_logo


    aktuality

    Vážení návštěvníci,

    více - Vážení návštěvníci,
    z důvodu mimořádného opatření vlády v souvislosti s vyhlášením stavu nouze se až do odvolání všechny lektorované programy pro dětské skupiny i jednotlivce nekonají. Děkujeme za pochopení
    (13.3.2020)

    Ohlédnutí za masopustem

    více - Ohlédnutí za masopustem
    Nejen Vánoce a Velikonoce, i svátek jídla, veselí a maškar si postupně získává stále větší oblibu u pedagogů mateřských a základních škol. Masopustní programy v kolínském muzeu byly opět plně obsazené.
    (2.3.2020)

    Čas veselí, hodů a masopustních průvodů

    více - Čas veselí, hodů a masopustních průvodů
    Co je to masopust? Jak to, že se nepostíme, ale hodujeme? Jaké masky najdeme v masopustním průvodu? Proč pochováváme basu? To všechno, a mnohé další, se dozvěděly děti, které přijely v masopustním období na kouřimský skanzen.
    (24.2.2020)

    Retro je cool :-)

    více - Retro je cool :-)
    Úspěšný výstavní projekt kolínského muzea "Socialistický sen. Vize a realita" přilákal nejen pamětníky a rodiny s dětmi, ale pomocí doprovodných edukačních programů oslovil i studenty základních a středních škol.
    (14.2.2020)


    Reg­ionální muzeum v Kolíně | Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín I
    příspěvková organizace Středočeského kraje 
    logo_100
    ­