• Letní tábory
  • Slzy Kouřimi
  • Volání dálek
  • Léta bídy a zmaru
  • Na školní výlet do skanzenu
  • Permanentní vstupenka

"Volání dálek" přilákalo několik desítek návštěvníků | (2. 4. 2019)

Fotogalerie Ani krásné jarní počasí nezabránilo v sobotu 29. března několika desítkám návštěvníků zavítat do Veigertovského domu kolínského muzea a užít si hravé odpoledne plné poznávání a zábavy. Fotografie z akce v prokliku.

Malí i velcí si prohlédli atraktivní výstavu "Volání dálek" plnou zvířat a zvířátek s komentářem autora a přímého účastníka představovaných přírodovědných expedic Ing. Ivo Ruse, dozvěděli se o práci ochránců přírody ze záchranné stanice Huslík u Poděbrad, určovali dravé ptáky, poznávali zvuky zvířat nebo řešili, čím se které zvíře krmí. Na malé návštěvníky čekalo také množství herních prvků - skládačky, pexesa, 3D puzzle, omalovánky, kvízy a rukodělná dílnička s výrobou broučků nebo malováním na kamínky. Pro dospělé byla otevřena kavárna s malým, ale chutným občerstvením.

Více fotografií zde...

Fotogalerie: